Co je Lithophane?

3D tisk vašich fotografií

Je to radost z fotky. Obalená zájmem o moderní technologie a hlavně možností dělat věci jinak. Po svém. Kvalitně a unikátně. Jsme LithophaneBros a přenášíme klasické fotografické snímky do 3D prostoru.

 

CAROUSEL_3D-FOTKY_1

Co je Lithophane?

Reliéf, který se při prosvícení transformuje v živý obrázek s neobyčejnou atmosférou. 3D fotky mají větší hloubku a dávají tradičním snímkům nový rozměr. Lithophane je sama o sobě stará technika existující už od počátku 18. století. Zatímco tehdy se jednotlivá díla tvořila ručně z porcelánu, dneska na to jdeme o dost rychleji a efektivněji – pomocí 3D tiskárny. 

 

Každý kus je unikát

Fotka přináší emoce a uchovává zážitky. My ji v podobě 3D modelu měníme v designové doplňky, které dokonale vystihnou vaši osobnost a ponesou váš jedinečný příběh. Vytváříme nápadité produkty, které budete mít jen vy. Nikdo jiný. Ideální jako interiérové dekorace pro váš domov nebo kancelář, ale obstojí i v roli osobitého dárku pro vaše blízké.

 

Proč právě my? 

PROFI-VYBAVENÍ ZKUŠENÝ-TÝM_2 VSTŘÍCNÉ-JEDNÁNÍ RYCHLÉ-DODÁNÍ

 

 

Jednoduše pošlete fotografii a my se postaráme o zbytek. Zakládáme si na profesionálním a zároveň přátelském přístupu. Našim cílem je neustále se posouvat a dělat vám radost. A ačkoli vám to může znít jako to největší klišé, vždycky se budeme snažit udělat všechno podle vašich představ. 

 

Podívejte se na naši nabídku produktů a staňte se součástí komunity LithophaneBros.